Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ Αργολίδας

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ Αργολίδας

Όλα τα αποτελέσματα της Α2, Α1 & Β΄ Κατηγορίας Αργολίδας, του Πρωταθλήματος Παίδων και Προπαίδων καθώς και το πρόγραμμα των προσεχών αγώνων της ΕΠΣΑ.

1ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 9-12)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Σάββατο 31/03/12 15:00 Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Κρεμαστιώτης Γ. 3-0
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 01/04/12 17:00 Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β. 3-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 13-16)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΜΕΘΑΝΑ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 01/04/12 17:00 Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. 6-0
4. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00 Καπετάνιος Π., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ. 6-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 17-20)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 31/03/12 17:00 Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α., Φωτόπουλος Α. 1-0
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/12 17:00 Σκιαδάς Δ., Δαρσινός Δ., Στατεράς Π. 3-1
4ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 21-23)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00 Γεωργίου Κ., Φωτόπουλος Α., Μπούκουρα Μ. 4-2
Α1 κατηγορία 2011-12 – Β΄φάση
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/12 17:00 Ρατσιάτος Ν., Τζαρίμας Σ., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος) 1-0
9. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/12 17:00 Καπετάνιος Π., Χειβιδόπουλος Β., Τόσκας Χ. 2-5
10. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 31/03/12 17:00 Μανούχος Ε., Σαμπαριώτης Ε., Κατσούδας Π. 4-0
11. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 31/03/12 17:00 Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Πρασσάς Π. 6-2
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 01 – 05
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΔΟΞΑ Α.Α. – ΤΟΞΟΤΗΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00 Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Κατσούδας Π. 1-1
13. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 01/04/12 17:00 Τσακαγιάννης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α. 4-2
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 06 – 10
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/12 17:00 Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Κατσώνας Χ. 1-5
15. ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00 Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Πρασσάς Π. 1-0
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 11 – 15
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΥΔΡΑ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΥΔΡΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 16 – 20
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 31/03/12 17:00 Τσακαγιάννης Σ., Μπούκουρα Μ., Μπαλάσκας Κ. 2-3
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΟΛΟΥ Κυριακή 01/04/12 17:00 Ψαθάς Δ., Νίκα Π., Καλεμάϊ Ι. 0-1
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 21 – 25
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΗΜΑΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΑΙΝΑΣ Κυριακή 01/04/12 17:00 Καλαμαράς Ε., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ. 5-0
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 26 – 30
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΡΚΑΔΙΟΣ – ΜIΔΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/12 11:00 Καλαμαράς Ε., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ. 3-2
21. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΑΣ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 01/04/12 17:00 Δημάκης Χ., Μπαλάσκας Κ., Μαστορίκος Γ. 3-0
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 31 – 34
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/12 17:00 Μανούχος Π., Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ. 0-2
23. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΡΓΕΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 01/04/12 17:00 Σκιαδάς Δ., Καραγιάννης Γ., Τζούβελης Ι. 3-0
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 35 – 37
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ – Α.Γ.Ο.Ν. ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 01/04/12 11:00 Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιατάς Μ. 0-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 01/04/12 12:00 1-2
26. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 01/04/12 16:00 3-2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΟΞΟΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΔΩΡΗΣ Κ Σάββατο 31/03/12 10:30 9-0
28. ΚΛΕΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/12 12:00 1-2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Σάββατο 31/03/12 09:00 11-10
30. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 31/03/12 11:00 4-3
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ 1ος ‘Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΟΡΟΣ – ΣΠΕΤΣΕΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/12 14:00
32. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 31/03/12 16:00 1-5

Προσεχείς Αγώνες

1ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 9-12)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Σάββατο 07/04/12 17:00
2. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 07/04/12 17:00
2ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 13-16)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 07/04/12 17:00
4ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 – Γ΄φάση (θέσεις 21-23)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 07/04/12 17:00
Α1 κατηγορία 2011-12 – Β΄φάση
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 07/04/12 17:00
6. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 07/04/12 17:00
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 07/04/12 17:00
8. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 07/04/12 17:00
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 11 – 15
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΔΡΑ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ Σάββατο 07/04/12 17:00
Β’ Κατηγορία Α – 2η Φάση – Κατάταξη 21 – 25
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΡΥΟΠΗ – ΔΗΜΑΙΝΑ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 07/04/12 17:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Paratiritis-news.com

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ - Καθημερινή Ηλεκτρονική Εφημερίδα Ε-mail: paratiritisargolida@gmail.com

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *